Casy a dodání Dodací

 

Informace o dodacích lhutách.

Pokud si u nás objednáte v rámci objednávky více položek, jsou predmetem ruzných dodacích lhut, expedujeme zboží do spolecného poslání, pokud jsme se s vámi dohodnuto jinak. V tomto prípade, pro celou zásilku dodací období, která se vztahuje k položkám v poradí s nejdelší dodací lhuta.

 

Informace k výpoctu termín dodání

Lhuta pro dorucení zacíná pri platbe predem na den po platebního príkazu na odesílající bance nebo jiné platby v den ke spuštení po uzavrení a koncí uplynutím posledního dne lhuty.

Pripadne na sobotu, nedeli nebo poskytování verejných dovolenou celostátne uznávané, je posledním dnem lhuty, jak k tomu dochází, následující pracovní den na míste takový den.

 

Predpokládá se, že dorucovací adresa je správná a dodání. Dodávka musí být zaruceno, že je, nekdo muže prijmout zásilku na dodací adresu také.

Podle chybách obalu, protože, napríklad, dopravce nemohl dorucit, protože zákazník nebyl prítomen, bude doba dodání se zpoždením, v závislosti na tom, jak muže být zákazník dosáhne nebo nový termín dodání lze dohodnout.


Další
[X]
Pro rychlé odpovědi, jste vítáni,
aby náš Zákaznický servis
telefonní číslo kontaktu:
+49 681 - 965 900 22
od pondělí do pátku: a 10 do 16 hodin
E-Mail: info@koberce-company.cz
»  kontaktní formulář